Elektrikli Sineklik Modelleri

sineklik

Elektrikli ve Mıknatıslı Pencere Sineklikleri

Mıknatıslı pencere sineklikleri elektrikli sineklik mevsimlik olmalarının dışında fiyatları oldukça uygun olan ürünlerdir. İkamet ettikleri yerde çok fazla kalmayı düşünmeyenlerin, bu tür malzemeleri mevsimlik olarak kullananların, sık sık çıkarıp yıkama ihtiyacı duyan bireylerin rahatlıkla tercih edebilecekleri bu modellerin kapı boyutlarında olanları da mevcut.

Her türlü pencereye sorunsuz olarak montesi mümkün olan mıknatıslı pencere sinekliklerinin hem kullanımı hem de temizliği oldukça rahat. Fiyat olarak da cebi üzmeyecek nitelikteki bu ürünün tülü ince yapıda. Ev dekorasyonuna uygun olarak tercih edilebilecek birçok rengi mevut.

Elektrikli Sineklik Modelleri

Mıknatısları oldukça güçlü olan mıknatıslı sineklik modellerinde herhangi bir ihtiyaçtan dolayı ortasından açılan tül tekrar kapatma gereksinimi duymadan kendi kendine kapanmaktadır.

Elektrikli sineklikler diğer modellere oranla biraz daha pahalı olabiliyor. Bu sineklik türünü seçen bireyler oldukça kaliteli olan bu ürünü kullandıktan sonra vaz geçemeyecekler. Zira bu model sineklikler, sinekler şok dalgası vererek öldürüyor. Yani yanlışlıkla yolunu şaşıran bir sinek, camdan çıkmak istediğinde ölümle buluşuyor.

Aynı zamanda kumandalı olarak kullanılan bu ürün firma tarafından on yıl olmak kaydı ile garanti kapsamına alınmış. Ürünün elektronik olmasından kaynaklı olarak, sineklik teli de metal tercih edilmiş. Geçirgenlik özelliği taşıyan alüminyum teller hiç bir sineğe fırsat vermiyor. Bu tür ürünleri daha çok küçük çocuklu aileler tercih ediyor.

Ürün özelliklerinden dolayı çıkarılıp yıkanamaz ama tozunun kuru bir bezle alınmasında sakınca yoktur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlenirse daha temiz olur. Elektrikli sineklik modelleri sadece pencerelerde değil aynı zamanda balkon kapılarında da rahatlıkla kullanılabilir. Sineklik çeşitlerinin ihtiyaçlarınıza uygun olan pek çok farklı modeli bulunmaktadır.

Elektrikli ve Mıknatıslı Sineklik Fiyatları

Bu tür orijinal sineklik fiyatları diğer manuel modellerden biraz daha pahalı olabilir. Ama kullanım şıklığı ve kolaylığı düşünülünce değer. Elektrikli olan modeller hepsinden daha pahalı. Çünkü hem ürün olarak kaliteli ürün kullanılıyor, hem de üretiminde kaliteden ödün verilmiyor. Herhangi bir sorun yaşandığı zaman firmalar iade garantisi veriyor.

En düşük fiyatları yirmi sekiz dolardan başlayan sineklikler hem kullanım açısından rahatlık sunuyor hem de ev içerisinde herhangi bir haşerenin yaşamasına izin vermiyor. Ayrıca uzaktan kumanda sistemi sayesinde de bireyler oturdukları yerden yönetim sağlayabilirler. Mıknatıslı modellerde genellikle yanmaz tül kullanılıyor.

Paslanmaz özelliği de taşıyan bu ürünler pencereye montesi sağlanan diğer ürünlere oranla biraz daha pahalı. Çünkü kullanım açısından oldukça rahatlık sağlayan bir ürün. Bu tür ürünler kalite standartlarının çok üzerinde ürünler. Uzun yıllar kullanım sağlayan bu ürünlerde herhangi bir deformasyon veya paslanma, yanma söz konusu olmuyor. Böyle bir durumda firma gayet açık bir şekilde belirtmiş ki ürün anında iade alınıyor. Elektrikli ve mıknatıslı pencere tülü çeşitlerinde de farklı desen ve renkler mevcut olup, ev dekorasyonuna uygun seçilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir