Cam Balkon Sineklik Doğru Model

sineklik

Cam Balkon Sinekliği Nasıl Seçilir?

Cam balkon sineklik çeşitleri, balkonun camlarının şekline göre farklılıklar gösterebilmektedir. Örneğin katlamalı camları olan bir cam balkon sinekliği, tıpkı camlar gibi katlanabilir özelliktedir.

Camların boyuna göre ayarlanan sineklikler uygulandığı alanda bakım gerektirmeyen bir yapıya sahiptir. Dekoratif sineklik tülü kullanımı oldukça kolay, katlanabilir sistemli bir sineklik türüdür.

sineklik

Savar Cam Balkon Sinekliği

Bunu dışında giyotin camlara sahip olan cam balkonların sineklikleri de stor şeklinde veya giyotin olarak tercih edilebilir. Farklı renk seçenekleri ile evin havasına uygun bir ortam sağlayan sineklikler, birçok kişinin düşüncesinin aksine oldukça hoş bir görüntü sergiliyor. PVC, alüminyum ve ahşap çerçeveli cam balkonlarda olmak üzere her türlü sistemde, hatta sürmeli sistemlerde dahi rahatlıkla kullanılabilir.

Savar iki kanat sineklik sistemi Balkon kapıları ve camlarına rahatlıkla uygulanabilir. Sürgü yöntemle monte edilmiş cam balkonlarda dahi rahatlıkla kullanılabilecek olan bu modeli çıkarıp temizlemek de oldukça kolaydır.

Ebat sınırı olmayan bir ürün olup tam koruma sağlaması ile oldukça kaliteli bir üründür. Ayrıca mevsim koşullarından etkilenmez ve ev dekorasyonuna uygun her rengini bulmak mümkündür.

Giyotin cam balkonlarda kullanılan stor sineklikler genellikle cama göre ayarlanan boyutlardadır. Bu tip sineklerin üst gövdesi ovaldir. Dikey olarak kullanılan stor sineklikler yukarı fren sistemi sayesinde yavaş hareket eder ve çocuk emniyet kilidi mevcuttur.

Kendinden perdeli cam balkon sistemlerinde bazı firmalar bu ürünün paketin içine dahil edebiliyor. Sadece alttan ve üstten tutturma sistemi olan cam balkonlarda genellikle stor sineklik çeşitleri kullanılırken, bu sinekliklerin fiyatları da bir stor perde kadar neredeyse.

Cam Balkon Elektrikli Sineklik

Cam balkonlarda elektrikli sineklik kullanımı sanıldığının aksine oldukça basit olup, temizliği de kullanımı kadar kolaydır. Sürgülü ve tek tarafa toplanabilen camların arka kısmına monte edilen sineklik tülünü çıkarıp yıkamak veya tozunu almak çok kolay. Bu sistemlerin kumandalı olanları da mevcut.

Hatta cam balkon yerleştirilirken daha önceden monte edilmiş sineklikleri ile birlikte monte ediliyor. Bu sineklikler ise genellikle stor perde tarzında forma sokulmuş olarak karşılaşılıyor. Ayrıca bunlarında her rengi mevut olup, kalitesine göre fiyatları da değişebiliyor.

Cam balkon sineklik fiyatları lüx kullanım şekline göre farklılıklar gösterebiliyor. Örneğin sinekliği manuel olarak kullanmak isteyen bir birey çok fazla para ödemezken, lüksünden ödün vermeyen bireylerin elektronik sineklik seçimleri ekonomik yönden onları biraz daha zorlayacaktır. Daha önce de belirtildiği üzere birçok rengi mevcut olan cam balkon sineklikleri bazen rengine ve desenine göre de fiyat farklılıkları ortaya koyabiliyor.

Bu ürünlerin en avantajlı yanı ise yanı ürün pahalı da olsa, ucuz da olsa firma garantisi kapsamında satışa sunuluyor olmaları. En küçük bir hata veya deformasyonda firma direkt olarak kendisi devreye giriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir